ברית מילה

ברוכים הבאים

אני בזמן ברית054-8490897נתנאל ברית מילה

שלום וברוכים הבאים לאתר הבית שלי המוהל הרב יהונתן אפרתי, אני מוהל מוסמך הלכתי ורפואי, עם טכניקות רפואיות ואלחוש מתקדמות, ומומלץ בחום על ידי לקוחות עבר והווה. הקמתי את המיזם ברית מילה בידיים טובות, מיזם שייתן לכם הורים יקרים ייעוץ והכוונה לפני רגע מכונן בחיים, לפני ברית המילה.
ממני תקבלו ברית מילה עם כל הלב, בכיסוי ארצי מראשון לציון, דרך המרכז, שרון, רעננה, כפר סבא, נתניה חדרה ועד עפולה וחיפה! המוהל של השרון, נתניה חדרה והסביבה, עם כל הלב והנשמה!

מה תקבלו ממני כשאני המוהל שלכם? מוהל מוסמך מטעם משרד הבריאות והרבנות הראשית לכל ברית אני מתייחס כאילו היה בני ממש, בעדינות ורגישות יש לי ניסיון של מאות בריתות ומעל עשור! (מאז 2005) כמו שאני זמין עכשיו לפני הברית, כך אני גם אהיה זמין אחרי הברית אצלי תקבלו יחס מלא בסבלנות, נינוחות ורגיעות אין אצלי מסתורין, את הכול תדעו בשקיפות מלאה אצלי כל הכלים עוברים סטריליזציה מחמירה

No widget added yet.

!אז קדימה, מלאו פרטים ותצרו קשר, או לחלופין תתחילו לגלוש ברחבי האתר

לחצן כניסה לאתר

ילדתם בן בשעה טובה , כולם בריאים ברוך ה', עכשיו זה הזמן להכניסו בבריתו של אברהם אבינו, לקיים בו את מצוות ברית מילה. רק התחלנו לקלוט את עובדת היותנו הורים למלאך הקטן והמתוק, וכבר צריכים להיערך לברית המילה.
ברית המילה היא רגע חשוב ומכונן בחיים, וישנם המון חששות המלווים אותנו כהורים, וגם שאלות רבות. למה עושים ברית מילה? מתי עושים ברית מילה? כיצד מתנהל סדר ברית מילה? רופא או מוהל? איך בוחרים מוהל? ועוד אינספור שאלות שבטח צצות ועולות בטווח זמן קצר

בדיוק למטרה זו הקמתי את המיזם ברית מילה בידיים טובות, לעזור לכם הורים יקרים לקבל מענה לכל השאלות, שתוכלו להגיע רגועים ושמחים לברית כפי שבאמת צריך להיות!

אתר הזה תוכלו למצוא המון מידע שימושי שיעזור לכם להתכונן לרגע החשוב הזה בחיי משפחתכם, תוכלו גם לקבל מדריך מיוחד בחינם שיעזור לכם להתכונן לברית המילה.

בברכה

ברית מילה בידיים טובות