המלצות נבחרות

המלצות נבחרות

מעט ממה שההורים חושבים על המוהל יהונתן אפרתי…

 

  • הלקוח הראשון שלי, בני היקר...
    הלקוח הראשון שלי, בני היקר...
  • ברית בביה''ח לניאדו נתניה
    ברית בביה''ח לניאדו נתניה

 

אם ברצונכם לכתוב המלצה או הערה כלשהי, לחצו כאן או צרו קשר 054-8490897.

כוכבטקס ברית מילה מדהים !!!
שלום לכול הקוראים .
רציתי להביע את התודה שלי ושל אשתי על הטקס ברית המילה של התאומים שלנו.
ראשית המוהל יהונתן אפרתי, תודה רבה על האכפתיות לאורך כול הדרך שהחל מהשיחות המרובות שלנו על החשש לקטנים לפניי הטקס, ועד אחרי הטקס שהיה מדהים מהיר וכמעט ללא כאב, תשאלו אותי?!? אני ממליץ בחום ואהבה על יהונתן להיות המוהל של הנסיך הקטן שלכם !!
תודה רבה לך מעומק הלב שלי ושל אשתי.
ג'ורדן וליטל בן עמי

כוכבהמלצה חמה
להביא מוהל לברית אברהם אבינו זה עניין לא מה בכך, ובמיוחד כאשר אינך מכיר את המוהל. בד"כ יש המלצות מחברים וממכרים, דילמות רופא מוהל כזה או אחר, אך החלטתי שאני בוחר במוהל מוסמך לנכדיי התאומים ונכנסתי לאתר של יהונתן אפרתי וקראתי עליו ועל הברית. כמובן שלא הסתפקתי בזאת והתקשרתי אליו ומיד האינטוציה שלי אמרה שזה המוהל שאני רוצה ולא טעיתי בכלל .
אדיב, נעים הליכות, קליל, נעים זמירות והכי חשוב זורם עם כל מה שמשפחה מבקשת.
לאחר מכן ישב עם ההורים והסביר להם עד לאחרון הפרטים הקטנים ובסוף אמר "לא לחשוש מלהתקשר אליו בכל שעה ובכל רגע (גם בשבת) במקרים דחופים" וגם אם רוצים סתם להתעייצות. אנחנו רוצים להגיד תודה על הכל, ומי שרוצה מוזמן להתקשר אליי 054-7738240
רק בשמחות
יצחק ומירי

כוכב

כמו כל אמא 
ובמיוחד אמא לילד ראשון אנחנו מלאות חששות וחרדות לגבי ברית המילה. אבחר לציין לטובה את הרב יהונתן אפרתי אשר ביצע לבננו המתוק אסף את טקס ברית המילה התהליך עצמו בוצעה במהירות ובמקצועיות אשר הפתיעו אפילו אותי הרב שידר רוגע ושלווה והתינוק היה נינוח כבר כמה שניות לאחר החיתוך. אחרי מספר מילים טובות וברכות שהוסיפו קסם לכל המאורע. קיבלתי הסבר קפדני על המשך המעקב בהחלמה. כמובן עם זמינות 24/7 לכל שאלה או התפתחות לא תקינה של ההחלמה.
מה שנשאר זה להמליץ בחום ומכל הלב, לבחור ברב יהונתן אפרתי לברית שלכם.
יוליה ושובל

כוכבלמוהל יהונתן אפרתי,
רצינו לומר תודה רבה על השירות, הליווי לכל אורך הדרך – הן לפני והן אחרי הברית והאכפתיות האין סופית. הידיעה שאתה זמין בכל שעה הרגיעה מאוד, אם כי לא היינו צריכים להשתמש בזה כלל. מוהל מקצועי ביותר שעובד בשיטה מתקדמת ולאחר כיומיים כבר שכחנו שהייתה ברית. לא יכולנו לבקש טוב יותר מזה. ממליצים בחום! המון תודה והצלחה בהמשך הדרך.
מעריכים מאוד.
אסנת ושלומי 052-3636985

כוכב

ברית המילה של לביא
יהונתן היקר,
ברצוננו להביע את הערכתנו ותודתנו על היותך שליח ברית המילה של בננו לביא. אנחנו שמחים שהחוויה הזאת הייתה ללא עכבות וללא טרדות. התייצבותך בזמן למצווה, היותך קשוב לרצונותינו, מקצועיותך בקיום המשימה, והליווי שלך בימים שלאחר הברית ראויים להערצה. והיית כעץ, שתול על-פלגי-מים, אשר פריו יתן בעתו ועלהו לא יבול. וכל אשר תעשה תצליח! ממליצים בחום!
רעות ויוגב טרי  053-3340563

כוכבהמלצה
קודם כל אנחנו רוצים להודות ליהונתן אפרתי המוהל על הברית של הבן שלנו, בנאדם מדהים שיש לו גישה, ועושה כמובן עבודה מעולה. הילד היה מאוד רגוע יחסית, אנחנו באופן אישי ממליצים עליו מאוד!
מרגש, סובלני ובדיוק מה שמחפשים לברית! תודה רבה לך על העבודה המעולה שעשית.
לירן יעקובי 054-5923351

כוכבתודה לרב יהונתן אפרתי היקר,
על ברית המילה שערכת לבננו. תודה על המסירות, המקצועיות, הסבלנות ומאור הפנים. ההסברים המידע שנתת לנו מאוד הרגיע אותנו וידענו שבננו בידיים טובות! טקס הברית עבר ב"ה במקצועיות רבה, אכפתיות ונועם שכל כך מיחד אותך. קיבלנו הסברים מפורטים וברורים לאחר הברית. שמחנו על הפניות והאפשרות ליצור קשר בכל שעה. זכינו שהרב ילווה אותנו גם בבריתו של ילדינו השני, ואנו מאחלים לכולם לזכות שהרב יהונתן ימול את בנם.
מעריכים ומוקירים!
משפ' דמתי מאור

כוכבהמלצה ופרגון
הגענו למוהל יהונתן בהמלצת חברה כשהמחשבה הראשונית הייתה לחפש רק מוהל רופא. היא הדגישה שכדאי לשוחח עם יהונתן ולהחליט. מיד בשיחתנו הראשונה עם יהונתן הבנו שאנחנו בידיים טובות ואנו בוחרים בו כמוהל. יהונתן העניק לנו בטחון מוחלט כמוהל בעל ניסיון, סובלני, מקצועי ובעיקר מרגיע ובעל אוזן קשבת לחששות שלנו כהורים טריים. לכל אורך הדרך ליווה אותנו, התעניין לשלומו של בננו ודאג. הנחה אותנו בטיפול אחרי ובעיקר הדריך אותנו לתת חום ואהבה כטיפול הכי נכון להחלמה ואכן כך היה. בננו החלים מהר, היה רגוע לאחר הברית ואפילו זכה לביקור נוסף של יהונתן שדרש לשלומו.
ממליצים בחום, מעריכים את המסירות והמקצועיות, הקלילות והנינוחות…
ולך יהונתן מודים מכל הלב ושנפגש שוב בעוד שנה בעז״ה!
לירן, ורד ואיתן גבע

כוכבהמלצה
הרב יהונתן אפרתי ערך לנו ברית לבן.
היינו מאוד מרוצים ולכן לאחר כשנתיים וחצי ביקשנו שיערוך לנו את הברית של בן נוסף שלנו.
חיים ורוויטל

כוכבהמלצה חמה
בשעה טובה ומוצלחת נולד לנו נסיך קטן וכמו כל הורה גם לנו עלו השאלות איך בוחרים מוהל? איך יודעים שהוא טוב? איך נדע שאפשר לסמוך עליו? אחרי חיפושים נמרצים למזלנו מצאנו את הרב יהונתן אפרתי ומהשיחה הראשונה הבנו שזהו, זה המוהל שעונה לנו על כל השאלות זהו המוהל שעליו אפשר לסמוך, מוהל שמשרה בטחון ואמונה, מקצועיות ואכפתיות, הבנה ותמיכה! את הברית הוא ביצע במקצועיות, אם הנסיך שלנו בכה ולו רק לדקה הוא ידע להרגיע אותו (ולא פחות חשוב גם אותנו), הוא הסביר בפירוט וסבלנות על המשך הטיפול וענה על כל שאלה במסירות. יום ואף יומיים אחרי הוא דאג לשאול לשלומו של הנסיך!
הרב יהונתן אפרתי אנחנו רוצים להודות לך על כל התהליך של הברית החל מהשיחה הראשונה ועד לימים שאחר כך- לא יכולנו לבקש מוהל טוב יותר לבננו תודה ענקית!
דניאל 0524713014

כוכבהמלצה
בחור מקצועי, הברית עברה בקלות ללא דימומים ותחבושות שנדבקות, וגם הזמינות בכל שאלה גם בלי קשר לברית תמיד זמין לקבל תמונות ולהגיב עליהם באופן מיידי. ממליצה מאד מאד, לא תצטערו!
רונית 052-5585988

כוכבהמלצה חמה
שלום רב, הגענו אל יונתן מהמלצה של חברים. האמת שדי היינו לחוצים אך כבר בשיחת ההיכרות קיבלנו מענה לכל החששות שהיו והסבר מפורט על ההליך. חשוב מכך, ביום הברית יונתן הגיע בדיוק בזמן והתנהל במקצועיות וסבלנות. בימים שלאחר הברית המשיך להתקשר ולוודא שיש החלמה תקינה. ממליץ בחום !!!
נתנאל ואושרת 052-6075921

כוכבהרב יהונתן אפרתי,
אנחנו רוצים להודות לך על השירות שנתת לנו. זכינו במוהל נקי מסודר ומקצועי שיודע מה הוא עושה, עושה את הברית עם הרבה מסירות ואהבה. בזכות העבודה הטובה שעשית, ברוך השם הנסיך הקטן שלנו עבר את הברית בשלום וללא תופעות לוואי כלל. הרב יהונתן אפרתי דואג ללוות טלפונית ונותן מענה בכל שעה לכל שאלה. ממליצים בחום… לא סתם רשום ברית מילה בידיים טובות. רב תודות לך הרב
בברכה דניאל והלן

כוכברצינו להודות ולהמליץ על הרב יונתן אפרתי הינו אדם יוצא מן הכלל, ממש מרגישים שהוא מוהל עם נשמה מעבר לסבלנות האין סופית שלו לתינוק ולמשפחה, הוא מוהל אדיב אמין בעל ניסיון רב שבא לידי ביטוי בשטח, רואים שאכפת לו ובעל שרות מצויין הוא התקשר אלינו כמה פעמים לאחר הברית לדרוש בשלום התינוק ולא החסיר בשום מידע שהינו צריכים לדעת.
עינב וגלעד 054-7000333

כוכבברצוני להמליץ בחום על המוהל היקר הרב יהונתן אפרתי שעושה מלאכת ה' נאמנה במקצועיות ובזריזות, ידיעותיו בתחום (ובתחומים נוספים) הם מעל ומעבר למקובל ולמצוי, בודק את הילד לפני ואחרי… בנוסף לזה עורך את טקס הברית בחן מיוחד… ומדריך את ההורים בכל הצריך.
אייל ואורנית 
052-7838977

כוכבאני ואישתי רצינו להודות על הייחס המדהים שקיבלנו מהפגישה הראשונה, בברית עצמה ובימים שלאחר מכן עם הכוונה, ליווי צמוד וטלפוני של הרב יונתן אפרתי… הברית לכשעצמה היתה בשבת והיא עברה במיקצועיות ובמהירות מדהימה! היינו בהתחלה מאוד לחוצים זה גם פעם ראשונה… אבל יאמר לזכותו של הרב יונתן אפרתי שבאמת שיחרר אותנו מהלחץ של הכל מסביב ונתן לנו להרגיש שאנחנו בידיים טובות ונאמנות וב"ה הכל צלח בצורה מדהימה..! שנזכה להיפגש עוד המון פעמים בשמחות ואני מאמין בע"ה שתמיד תלווה אותנו…
נתנאל ומיכל 

כוכבגם את בנינו מל הרב והמוהל יונתן אפרתי.
הרב יונתן ביצע את הברית בצורה המקצועית האחראית והאכפתית ביותר! הנחה אותנו מה לעשות לפני הברית, במהלך הברית ואחרי הברית. בנוסף גם אחרי הברית הגיע לבקר ולבדוק את בנינו מס' פעמים. מאוד מאוד מרוצים מהתוצאות
משפחת דוד

כוכבלרב יהונתן אפרתי היקר!
ברצוננו להודות לך על הברית שערכת לבננו אלעזר… ברית- בלתי נשכחת, מיוחדת ומלאה ברגשות מעורבים. כשהגעת ברגישות מדהימה … לברית המילה בבית החולים בשעה מוקדמת ולא רגילה. כשבדקת את בננו במסירות  לפני הברית ולאחריה, ולא הסתפקת בהוראות מדויקות, כשעזרת להפיג חששות… את הברית ערכת במקצועיות ומומחיות והכי חשוב מתוך אנושיות, חום, שמחה ובהארת פנים…  מעריכים ומוקירים,
יצחק וטליה  052-8646879

כוכבלכב' הרב יהונתן אפרתי
טרם הספקנו להוקיר תודה על היותך שליח מצווה למול את שני בנינו בניה וישי ולכן ראינו לנכון לכתוב מכתב זה.
ברצוננו להודות לך באופן אישי על האדיבות, המקצועיות, האכפתיות, הלימוד והליווי שלנו מהיום שהודענו לך על הולדת בנינו ועד לביקור שאחרי הברית. אנו נשמח להיות מליצי יושר על זכותך להיות שליח מצווה למילה ותוכל להפנות אלינו כל זוג שיזכה בעזרת ה' להכניס את בנו לבריתו של אברהם אבינו ע"ה. בברכה,
דניאל ורעייתו 052-9219877

כוכבשלום יונתן
אני ואשתי מודים לך מקרב לב על העבודה המקצועית, הליווי התומך והמרגיע, היחס החם ועל ההצלחה
משפחת זכאי

כוכברצינו לומר תודה מכל הלב לרב יהונתן על המסירות והרגישות שגילה כלפינו מפגישתנו הראשונה. הברית נערכה במקצועיות רבה תוך מתן יחס תומך והרגעת החששות. לאחר הברית ועד היום אנו נמצאים בקשר עם יהונתן וחשים בנוח לפנות אליו עם כל שאלה בנוגע לתהליך ההחלמה. אנו מודים על האנושיות, האדיבות והאכפתיות הרבה.
אבי ויפעת

כוכבחברי היקר יונתן אפרתי הי"ו, רציתי להודות לך על התמיכה והליווי שנתת לי במילתי הראשונה שזכיתי למול את בני… תודה על הסבלנות וההסברים שעזרו לי המון והיו לי לנחת ממש. ישועות ונחמות לך ולכל בני ביתך.
יצחק 

כוכבלמוהל המיוחד הרב יונתן אפרתי שליט"א.
באנו בשורות אלו להביע תודתנו, על ברית מילה שערכת לבנינו בזריזות, עדינות ומקצועיות, ביצעת את מלאכתך. התפעלנו מאד שכאשר בדקת את בנינו קודם הברית, היית רגיש ואחראי לחמם את ידיך כדי שתינוקנו יישאר רגוע ושליו. תודה על הליווי לפני ואחרי השמחה, ובמאור פניך הצלחת להרגיע את כל המשפחה. בהערכה רבה
משפחת רצון. 

אז…
ניפגש בשמחות!

אני מחכה לך בווטסאפ