מוהל עם ניסיון

meempty2מוהל נכבד, מי אתה?

שמי יהונתן אפרתי, יליד 1978.
נושא תואר B.ed במתמטיקה, רב וכמובן מוהל מוסמך מעל עשור. בעל ניסיון רב בתחום הבריתות, מוסמך מטעם הרבנות הראשית ומשרד הבריאות מ.ר. 863. יליד נתניה ותושב חדרה.

את הידע המקצועי שלי רכשתי בהתמחות איכותית אצל מספר מוהלים, וגם על ידי החלפת מידע וטכניקות עם קולגות. זאת בנוסף לידע הרפואי המקצועי הנרחב שברשותי, כל זאת מבטיח לכם שירות מקצועי ואיכותי לעילא ולעילא. 

כמו כן, אני דואג לעדכונים שוטפים בהתפתחויות בתחום, ומשתתף בהשתלמויות ורענונים של הוועדה המפקחת מטעם משרד הבריאות והרבנות, כך שאת הנסיך שלכם אתם מפקידים בידיים טובות, ותהנו מהמיטב של השירות, המקצועיות, האחריות  והמסורת.

כל ברית מילה אצלי נעשית עם כל הלב ,
להיות מוהל, אצלי זה לא רק מקצוע, זו גם שליחות!

במסגרת עבודתי בהיותי מוהל של כולם וגם של אנשים חושבים, נתקלתי בזוגות אינטליגנטים רבים, שנכנסים לפאניקה וללחץ מיותר לפני ברית. הסיבה העיקרית ללחץ, נובעת מכך שהם ניזונים משמועות שווא ומידע ברית מילה בידיים טובות על ידי מוהל מוסמךבלתי מוסמך המתרוצץ ברחבי הרשת. מתוך הזנות שווא אלו הם מחליטים החלטות שאינם תמיד נכונות, ועל מנת לתת איזון החלטתי להקים את המיזם ברית מילה בידיים טובות.

מטרתי היא ליצור דבר שלא קיים כיום כלל בתחום הבריתות,
החל משירותי ברית מילה ברמת שירות אחרת.

אתם תקבלו שרותים הכוללים:

  • ליווי והדרכה צמודים לפני ברית,
  • תזכו לשקיפות, חלוקת מידע ואמינות מלאה,
  • תקבלו גם ליווי צמוד והדרכה מלאה לאחר הברית,
  • ותוכלו גם כן לתקשר במספר ערוצים לנוחות ויעילות מירבית.

וכמו כן במסגרת המייזם הזה נספק לכם ייעוץ והכוונה ללא שום התחייבות!! אם אתם הורים העומדים לפני הכנסת בנם בברית המילה, גם אם אינכם מקהל לקוחותיי. תוכלו לקבל שירות זה בערוץ ישיר,  וכן תהנו ממדריכים מקצועיים המופצים בחינם! כמו כן תרוויחו הכנה יסודית בדרך ההוראה הפרונטלית, על ידי מתן הרצאות ומצגות לקבוצות הורים בהיריון או כחלק מקורסי הכנה ללידה, בחוגי בית או התארגנות פרטית מכל סוג.

בכיסוי ארצי מראשון לציון, דרך המרכז, אזור השרון, רעננה, כפר סבא, הרצליה, נתניה, חדרה ועד עפולה!
ה
מוהל של השרון, נתניה חדרה והסביבה, עם כל הלב והנשמה!

כאן תוכלו לראות המלצות והסמכות.

יד שמאלה מוקטן עם סיבוב

צרו קשר,
ותגלו עולם קסום
של אחריות ומקצועיות:

Tel + Whatsapp:  054-84-90-897

SMS:   055-999-84-77 (בלבד)

Mail:  Efraty.mohel@gmail.com