המלצות והסמכות

 

הסמכות ותעודות

כפי שניתן לראות להלן, אני מוהל מוסמך עם רישיון מטעם משרד הבריאות והרבנות, יוצא צבא בתפקיד מפקד טנק, נושא תואר B.ed במתמטיקה, וכן רב מוסמך בדרגות גבוהות.

(לחצו על תמונה כדי לראות אותה בהגדלה)

אם תרצו לדעת עליי עוד, תלחצו לדעת מי אני יהונתן אפרתי מוהל מקצועי.

 

המלצות נבחרות

 

  • הלקוח הראשון שלי, בני היקר...
    הלקוח הראשון שלי, בני היקר...
  • ברית בביה''ח לניאדו נתניה
    ברית בביה''ח לניאדו נתניה

 

אם ברצונכם לכתוב המלצה או הערה כלשהי, לחצו כאן.

כוכבהמלצה ופרגון
הגענו למוהל יהונתן בהמלצת חברה כשהמחשבה הראשונית הייתה לחפש רק מוהל רופא. היא הדגישה שכדאי לשוחח עם יהונתן ולהחליט. מיד בשיחתנו הראשונה עם יהונתן הבנו שאנחנו בידיים טובות ואנו בוחרים בו כמוהל. יהונתן העניק לנו בטחון מוחלט כמוהל בעל ניסיון, סובלני, מקצועי ובעיקר מרגיע ובעל אוזן קשבת לחששות שלנו כהורים טריים. לכל אורך הדרך ליווה אותנו, התעניין לשלומו של בננו ודאג. הנחה אותנו בטיפול אחרי ובעיקר הדריך אותנו לתת חום ואהבה כטיפול הכי נכון להחלמה ואכן כך היה.
בננו החלים מהר, היה רגוע לאחר הברית ואפילו זכה לביקור נוסף של יהונתן שדרש לשלומו.
ממליצים בחום, מעריכים את המסירות והמקצועיות, הקלילות והנינוחות…
ולך יהונתן מודים מכל הלב ושנפגש שוב בעוד שנה בעז״ה!
לירן, ורד ואיתן גבע

כוכבהמלצה
הרב יהונתן אפרתי ערך לנו ברית לבן.
היינו מאוד מרוצים ולכן לאחר כשנתיים וחצי ביקשנו שיערוך לנו את הברית של בן נוסף שלנו.
חיים ורוויטל

כוכבהמלצה חמה
בשעה טובה ומוצלחת נולד לנו נסיך קטן וכמו כל הורה גם לנו עלו השאלות איך בוחרים מוהל? איך יודעים שהוא טוב? איך נדע שאפשר לסמוך עליו? אחרי חיפושים נמרצים למזלנו מצאנו את הרב יהונתן אפרתי ומהשיחה הראשונה הבנו שזהו, זה המוהל שעונה לנו על כל השאלות זהו המוהל שעליו אפשר לסמוך, מוהל שמשרה בטחון ואמונה, מקצועיות ואכפתיות, הבנה ותמיכה! את הברית הוא ביצע במקצועיות, אם הנסיך שלנו בכה ולו רק לדקה הוא ידע להרגיע אותו (ולא פחות חשוב גם אותנו), הוא הסביר בפירוט וסבלנות על המשך הטיפול וענה על כל שאלה במסירות. יום ואף יומיים אחרי הוא דאג לשאול לשלומו של הנסיך!
הרב יהונתן אפרתי אנחנו רוצים להודות לך על כל התהליך של הברית החל מהשיחה הראשונה ועד לימים שאחר כך- לא יכולנו לבקש מוהל טוב יותר לבננו תודה ענקית!
דניאל 0524713014

כוכבהמלצה
בחור מקצועי, הברית עברה בקלות ללא דימומים ותחבושות שנדבקות, וגם הזמינות בכל שאלה גם בלי קשר לברית תמיד זמין לקבל תמונות ולהגיב עליהם באופן מיידי. ממליצה מאד מאד, לא תצטערו!
רונית 052-5585988

כוכבהמלצה חמה
שלום רב, הגענו אל יונתן מהמלצה של חברים. האמת שדי היינו לחוצים אך כבר בשיחת ההיכרות קיבלנו מענה לכל החששות שהיו והסבר מפורט על ההליך. חשוב מכך, ביום הברית יונתן הגיע בדיוק בזמן והתנהל במקצועיות וסבלנות. בימים שלאחר הברית המשיך להתקשר ולוודא שיש החלמה תקינה. ממליץ בחום !!!
נתנאל ואושרת 052-6075921

כוכבהרב יהונתן אפרתי,
אנחנו רוצים להודות לך על השירות שנתת לנו. זכינו במוהל נקי מסודר ומקצועי שיודע מה הוא עושה, עושה את הברית עם הרבה מסירות ואהבה. בזכות העבודה הטובה שעשית, ברוך השם הנסיך הקטן שלנו עבר את הברית בשלום וללא תופעות לוואי כלל. הרב יהונתן אפרתי דואג ללוות טלפונית ונותן מענה בכל שעה לכל שאלה. ממליצים בחום… לא סתם רשום ברית מילה בידיים טובות. רב תודות לך הרב
בברכה דניאל והלן

כוכברצינו להודות ולהמליץ על הרב יונתן אפרתי הינו אדם יוצא מן הכלל, ממש מרגישים שהוא מוהל עם נשמה מעבר לסבלנות האין סופית שלו לתינוק ולמשפחה, הוא מוהל אדיב אמין בעל ניסיון רב שבא לידי ביטוי בשטח, רואים שאכפת לו ובעל שרות מצויין הוא התקשר אלינו כמה פעמים לאחר הברית לדרוש בשלום התינוק ולא החסיר בשום מידע שהינו צריכים לדעת.
עינב וגלעד 054-7000333

כוכבברצוני להמליץ בחום על המוהל היקר הרב יהונתן אפרתי שעושה מלאכת ה' נאמנה במקצועיות ובזריזות, ידיעותיו בתחום (ובתחומים נוספים) הם מעל ומעבר למקובל ולמצוי, בודק את הילד לפני ואחרי… בנוסף לזה עורך את טקס הברית בחן מיוחד… ומדריך את ההורים בכל הצריך.
אייל ואורנית 
052-7838977

כוכבאני ואישתי רצינו להודות על הייחס המדהים שקיבלנו מהפגישה הראשונה, בברית עצמה ובימים שלאחר מכן עם הכוונה, ליווי צמוד וטלפוני של הרב יונתן אפרתי… הברית לכשעצמה היתה בשבת והיא עברה במיקצועיות ובמהירות מדהימה! היינו בהתחלה מאוד לחוצים זה גם פעם ראשונה… אבל יאמר לזכותו של הרב יונתן אפרתי שבאמת שיחרר אותנו מהלחץ של הכל מסביב ונתן לנו להרגיש שאנחנו בידיים טובות ונאמנות וב"ה הכל צלח בצורה מדהימה..! שנזכה להיפגש עוד המון פעמים בשמחות ואני מאמין בע"ה שתמיד תלווה אותנו…
נתנאל ומיכל 

כוכבגם את בנינו מל הרב והמוהל יונתן אפרתי.
הרב יונתן ביצע את הברית בצורה המקצועית האחראית והאכפתית ביותר! הנחה אותנו מה לעשות לפני הברית, במהלך הברית ואחרי הברית. בנוסף גם אחרי הברית הגיע לבקר ולבדוק את בנינו מס' פעמים. מאוד מאוד מרוצים מהתוצאות
משפחת דוד

כוכבלרב יהונתן אפרתי היקר!
ברצוננו להודות לך על הברית שערכת לבננו אלעזר… ברית- בלתי נשכחת, מיוחדת ומלאה ברגשות מעורבים. כשהגעת ברגישות מדהימה … לברית המילה בבית החולים בשעה מוקדמת ולא רגילה. כשבדקת את בננו במסירות  לפני הברית ולאחריה, ולא הסתפקת בהוראות מדויקות, כשעזרת להפיג חששות… את הברית ערכת במקצועיות ומומחיות והכי חשוב מתוך אנושיות, חום, שמחה ובהארת פנים…  מעריכים ומוקירים,
יצחק וטליה  052-8646879

כוכבלכב' הרב יהונתן אפרתי
טרם הספקנו להוקיר תודה על היותך שליח מצווה למול את שני בנינו בניה וישי ולכן ראינו לנכון לכתוב מכתב זה.
ברצוננו להודות לך באופן אישי על האדיבות, המקצועיות, האכפתיות, הלימוד והליווי שלנו מהיום שהודענו לך על הולדת בנינו ועד לביקור שאחרי הברית. אנו נשמח להיות מליצי יושר על זכותך להיות שליח מצווה למילה ותוכל להפנות אלינו כל זוג שיזכה בעזרת ה' להכניס את בנו לבריתו של אברהם אבינו ע"ה. בברכה,
דניאל ורעייתו 052-9219877

כוכבשלום יונתן
אני ואשתי מודים לך מקרב לב על העבודה המקצועית, הליווי התומך והמרגיע, היחס החם ועל ההצלחה
משפחת זכאי

כוכברצינו לומר תודה מכל הלב לרב יהונתן על המסירות והרגישות שגילה כלפינו מפגישתנו הראשונה. הברית נערכה במקצועיות רבה תוך מתן יחס תומך והרגעת החששות. לאחר הברית ועד היום אנו נמצאים בקשר עם יהונתן וחשים בנוח לפנות אליו עם כל שאלה בנוגע לתהליך ההחלמה. אנו מודים על האנושיות, האדיבות והאכפתיות הרבה.
אבי ויפעת

כוכבחברי היקר יונתן אפרתי הי"ו, רציתי להודות לך על התמיכה והליווי שנתת לי במילתי הראשונה שזכיתי למול את בני… תודה על הסבלנות וההסברים שעזרו לי המון והיו לי לנחת ממש. ישועות ונחמות לך ולכל בני ביתך.
יצחק 

כוכבלמוהל המיוחד הרב יונתן אפרתי שליט"א.
באנו בשורות אלו להביע תודתנו, על ברית מילה שערכת לבנינו בזריזות, עדינות ומקצועיות, ביצעת את מלאכתך. התפעלנו מאד שכאשר בדקת את בנינו קודם הברית, היית רגיש ואחראי לחמם את ידיך כדי שתינוקנו יישאר רגוע ושליו. תודה על הליווי לפני ואחרי השמחה, ובמאור פניך הצלחת להרגיע את כל המשפחה. בהערכה רבה
משפחת רצון. 

אז…
ניפגש בשמחות!